За нас

Во Naz Cucina, столаријата е испреплетена со креативноста, а секој елемент раскажува приказна.

Нашата приказна

Naz Cucina е основана пред две години од Илкер Хасани, кој има искуство во оваа област повеќе од 30 години, со длабоко вкоренета желба за создавање функционални, убави и трајни парчиња.

Нашата мисија

Во Naz Cucina, секое парче што го создаваме ја одразува нашата посветеност кон квалитетот, иновативноста и уникатните елементи кои ги изработуваме за нашите клиенти.

Нашата столарија

Нашиот квалификуван тим од столари има богато искуство, експертиза и непоколеблива посветеност на нивниот занает. Без разлика дали се работи за изработка на кујна по нарачка која ќе стане срцето на вашиот дом или изработка мебел по нарачка што резонира со вашиот животен стил, нашите столари го пренесуваат своето искуство во секој детаљ.

Што изработуваме

Кујни

Во Naz Cucina, веруваме дека вашата кујна треба да биде одраз на вашиот животен стил. Нашите вешти столари тесно соработуваат со вас за да дизајнираат и изградат кујни по мерка кои беспрекорно ги комбинираат естетиката и практичноста. Од рачно изработени шкафчиња до работни површини, секој елемент е прецизно изработен за да го подобри вашето кулинарско искуство.

Мебел по нарачка

Без разлика дали замислувате уникатна трпезариска маса, неверојатен гардеробер или невообичаено парче, нашите занаетчии ги оживуваат вашите идеи со посебно внимание на деталите и посветеност на квалитетот.

Вратички

Изработуваме висококвалитетни вратички за вашите шкафчиња. При изработката користиме најквалитетни материјали и еден од нашите најголеми приоритети е елементот што ви треба да биде доставен во договорениот рок.

Нашата столарија, ваша визија

Контактирајте не денес за да закажете консултации

+389 71 503 503

Кујни

Мебел по нарачка

Контакт

Адреса

Бањица, Гостивар, Северна Македонија

Телефонски број

+389 71 503 503

Се вчитува...
Дојде до грешка, Ве молиме обидете се повторно.
Вашата порака е испратена. Ви благодариме!